Pohankový polštář VELKÝ 50x35cm šedý s puntíky

Nový produkt

polštář s potahem o rozměrech 50x35cm z české bavlny, využijete i jako podsedák, vnitřní sýpka je plněna pohankovými slupkami, česká bavlna

Více informací

Upozornění: poslední kus skladem!

550,00 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

POLŠTÁŘ S POTAHEM, česká bavlna, zapínání obalkové, využijete obě strany polštáře, je vhodný také jako cvičební pomůcka k opoře, např. Pro jógu.


Polštář plněný pohankovými slupkami je elastický a přizpůsobí se výborně tvaru Vaší krční páteře. Hlava a šíje leží měkce a přitom jsou podepřeny, svalstvo a oblast ramen a šíje se může zcela uvolnit. Spánek je hluboký, příjemný a zotavující.Pro komfortní poleženíčko si nahřejte polštář na radiátoru nebo v mikrovlné troubě.


Náplň z pohankových slupek působí mikromasážně. Způsob očisty polštáře je zcela jednoduchý a přírodní. V létě nechte polštář nahřát na slunci, v zimě vymrznout.
Sluneční energie je ve slupkách kumulovaná a přechází přímo doVás.
Pohanková náplň absorbuje vlhkost např. pot, přičemž nepřejímá pachy, pro roztoče je neatraktivní, takže je polštář vhodný i pro alergiky a citlivé jedince.


Terapeutické použití:
Výborný při zablokování krční páteře a z toho plynoucích bolestech hlavy, zátylku a ramen. Blahodárně působí při migréně, nespavosti, chorobách uší, očí a tlumí onemocnění čelních dutin.


Jak užívat polštář:
Polštář užívejte buď samostatně, nebo klidně jako přídavný polštář na klasický pokud máte rádi výš pod hlavou.


Každý polštář je opatřen potahem. Jediným materiálem, který používám k výrobě korpusů polštářů i potahů
je100% bavlna, prací na 40°C.